معرفی پاس نسوز اسپادانا

شركت پاس نسوز اسپادانا با هدف تامين نيازهای صنايع كشور به انواع ديرگدازها در سال 1399 تاسيس گرديد و فعاليت های توليدی خود را آغاز نمود.

تعداد قابل توجهی از صنايع زير بنايی كشور از قبيل صنايع آهن و فولاد، سيمان، آلومينيوم، مس، شيشه، كاشی و سراميک، نفت و پتروشيمی، گچ در زمره مصرف کنندگان نسوز می باشند كه مؤيد اهميت ويژه اين صنعت در كشور است. مشتریان اصلی شرکت پاس نسوز اسپادانا، صنایع استراتژيک آهن، فولاد و سيمان هستند که بالغ بر 70% توليدات نسوز را به خود اختصاص می دهند.

ارتباط نزدیک و مستمر با مصرف کنندگان، مراکز پژوهشی و تولیدکنندگان ما را در تهیه محصولات با کیفیت مرغوب و قیمت های رقابتی یاری نموده است. خدمات پس از فروش و کسب رضایت مشتریان از اصول مسلم این شرکت می باشد. تولید کلیه قطعات شکل دار از 5/0 کیلو تا 10 تن بطور یکپارچه و جرم های ریختنی- پاشیدنی و کوبیدنی بصورت معمولی و کم سیمان با ماشین آلات پیشرفته از ویژگی های این شرکت می باشد.

چشم‌انداز شرکت پاس نسوز اسپادانا

شرکت پاس نسوز اسپادانا همواره با نگاه ویژه و امیدوار به آینده اقتصادی و صنعتی کشور عزیزمان، در جهت افزایش سطح کیفی محصولات خود تلاش نموده و تولید محصولات جدید را در برنامه تحقیق و توسعه خود قرار داده است.